Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Łaźnie - Oferty sprzedaży działek

Sortowanie

Od najnowszych

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna Łaźnie

Łaźnie,podlaskie

60 000 zł9 900 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna o powierzchni 0.9900 ha w miejscowości Łaźnie w gminie Supraśl. Cała powierzchnia działki o funkcjach ekologicznych , teren nieurządzony. Podmokły. Specjalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łaźnie

Łaźnie,podlaskie

75 000 zł6 800 m² 11,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta reprezentacji wyłącznej. Szanując dobre obyczaje oraz prywatność właścicieli nieruchomości prosimy o kontakt wyłącznie przez nasze biuro. Prezentujemy Państwu działkę rolną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Łaźnie

Łaźnie,podlaskie

600 000 zł4 100 m² 146,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka siedliskowa położona w gminie Supraśl. Powierzchnia 4100m2, kształt trapezu o szerokości 16m od drogi. Dojazd utwardzony. Na działce znajduje się budynek drewniany z dyla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Łaźnie

Łaźnie,podlaskie

150 000 zł5 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu, bardzo ładną działkę ulokowaną w gminie Supraśl, 10 min od samego Supraśla, 30 min od Białegostoku. Nieruchomość powstała z podziału większej działki na kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Łaźnie

Łaźnie,podlaskie

180 000 zł2 400 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolną położoną w miejscowości Łaźnie, gmina Supraśl (15km od Supraśla). Działka położona jest w cichej i pięknej okolicy na obszarze Uzdrowiska Supraśl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Łaźnie

Łaźnie,podlaskie

96 000 zł3 200 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki zlokalizowane w okolicy pola golfowego w Lipiwym Moście. Piękna okolica, teren Puszczy Knyszyńskiej. Granicą działek jest las, do rzeki Sokołda ok. 500 m. Cisza, spokój idealne.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij